Dj

Wybierz jednego z trzech Dj’ów i baw się w dobrym tonie. Naszym priorytetem jest bezpretensjonalna konferansjerka, dobre zaplecze techniczne i muzyka, którą dobieramy do Twojego gustu muzycznego, nie zapominając równocześnie o Twoich bliskich i znajomych…

3musketeers.pl

 

Dj Janek foto


Janek, jest z wykształcenia wokalistą i muzykiem. Pracował kilka lat jako aktor w jednym z krakowskich teatrów. Jest osobą komunikatywną i świetnie rozpoznającą gusta muzyczne osób dla których realizuje usługi muzyczne. Lubi pracować z mikrofonem – jest fanem ostrego rocka i jak mawia muzyki, która niesie emocje. Duża wrażliwość i otwartość i poczucie humoru sprawiają, że błyskawicznie znajduje bardzo dobry kontakt z ludźmi. Oprócz pojektów zwiazanych z muzyką poważną, poświęca wiele czasu imprezom „rozrywkowym”. Jako organizator oprawy muzycznej często bierze udział w imprezach integracyjnych znanych korporacji, wesel i innych eventów. Zapraszamy do wspólnej zabawy w dobrym stylu z Jankiem.

Szybki kontakt

 

Dj Poprawski / Andrzej foto


Andrzej, to wieloletni artysta Opery Krakowskiej, wokalista rockowy, autor tekstów i muzyki oraz Dj. Jest to osoba o dużej kulturze osobistej, konferansjer zaznajomiony z repertuarem popularnym i bardziej wyszukanym. Pozbawiony zupełnie typowego dla wesela z udziałem Dj’ów parcia na mikrofon i pretensjonalnych tekstów w stylu „a teraz idziemy na jednego”

Szczególnie dobrze porusza się wśród propozycji rockowych i pop rockowych, chociaż docenia także współczesną muzykę, bez której ciężko sobie wyobrazić udane wesele. Oprócz utartych hitów muzyki lat 80 / 90, usłyszycie także między innymi Pharrell Williams, Avici, Shakira, Beyonce, Lykke Li oraz nieco muzyki polskiej, która sprzyja tanecznej zabawie – Kazik, Enej, Piersi i wiele, wiele innych przebojów. Andrzej zawsze przed realizacją zamówienia, prosi o tytuły piosenek, które podobają się Klientom.

Szybki kontakt

 

Dj Tomek


Z Tomkiem od lat łączy nas ogromna więź koleżeńska. Piszemy o tym, bo Tomek ma bardzo ważną cechę – łatwo się z nim zaprzyjaźnić. Wybierzcie go, a przekonacie się sami, że wesele nie musi być remizową, przaśną imprezą lecz miłym, obfitującym w dobrą zabawę wydarzeniem. Tomek, jak w przypadku innych propozycji 3musketeers.pl, prowadzi przyjęcie weselne w sposób pozbawiony pretensjonalnego charakteru.

 

W przypadku każdego z Dj’ów możesz wynająć dodatkowo tłumacza. Zadbaliśmy o to aby nasi tłumacze byli nie tylko kompetentni ale również mieli umiejętności konferansjerskie. Są to młodzi ludzie, lubiący pracę z mikrofonem.  Z doświadczenia wiemy, że połączenie usług Dj + Tłumacz, jest jedynym profesjonalnym rozwiązaniem na przyjęcia dwujęzyczne – polsko angielskie, polsko – hiszpańskie i polsko niemieckie.

Szybki kontakt

 

 

 • Informacje o Tłumaczach znajdziesz „tutaj

 

Graliśmy dla Ciebie? Oceń nas!

Dj
4.9 (97.65%) 34 głos[ów]

4 komentarze

 1. Basia
  18 listopada 2017
  Reply

  Wyjątkowo udana i długo poszukiwana usługa. My i reszta Gości zachwycona. Dobrze, że są takie firmy
  Basia i Marek
  Hotel Stary

 2. Rafał Staron
  5 października 2017
  Reply

  Spoko, ale liczyłem na więcej biesiady i disco polo. U nas rodzina się trochę upominała o taki repertuar. Generalnie fajnie
  Rafał – Radom 12.08.2017

 3. Marcin B
  26 września 2017
  Reply

  Panie Andrzeju, wielkie dzięki za super zabawę w Hotelu Starym. Gości i My do dziś wspominamy naszą imprezę. Fajny repertuar, zdjęcia przesyłamy na priv jak obiecaliśmy 😉

  Marcin Bocianiak

 4. Michał
  9 kwietnia 2017
  Reply

  DZIĘKI – Przemiło, sYMPATYCZNIE I ŚWIETNIE DOBIERANE PIOSENKI. Tomek jest super :00)
  Michał Lenczyk
  Stara Zajezdnia w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *