Dj & zespóŁ Jazzy na wesele

W ostatnich latach usługi łączące elegancję zespołu muzycznego z uniwersalnym repertuarem Dj’a, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyrafinowana muzyka zespołów takich jak Jazzy, uzupełniana przez Dj’a, to wspaniały mariaż klasycznego muzycznego piękna i dobrej zabawy.

Wyrafinowany zespół muzyczny na eleganckie wesele, gdzie trio jazzowe zapewnia ciepły background, a Dj wzbogaca imprezę o repertuar bardziej rozrywkowy. Jazzy + Dj, łączy aksamitne brzmienie tria jazzowego z uniwersalnym repertuarem Dj’skim. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały klimat elegancji i stylu przenikający się z tradycyjną dobrą zabawą, ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Jazzy proponuje repertuar jazzowy, swingowy ale i pop / rockowy w miękkich i matowych aranżacjach na wokal, puzon i piano. Przyjęcie weselne z ich towarzyszeniem nadaje szyku i elegancji. Dopełnieniem i uzupełnieniem ich stylu jest Dj, który nastawionym na bardziej typową zabawę może zaproponować każdą z ponad 10 000 bazy, piosenkę.

Zadzwoń lub napisz do nas. Wybierz „kontakt” w menu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skład : Śpiew – Magda, Puzon – Adam, Instrumenty klawiszowe – Janek Języki : polski, angielski, hiszpański Ulubiona muzyka : pop, rock, swing, jazz, klasyka Zaplecze techniczne : tak Dojazd : na terenie całej polski

Czas obsługi muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin, w tym zespół muzyczny zapewnia 5 godzin oprawy muzycznej wymiennie z Dj’em, po czym na imprezie pozostaje Dj, na kolejne 7 godzin. Jeśli masz pytania dotyczące usług łączonych, napisz do nas.

Repertuar zespołu Jazzy : zobacz

Kontakt :

Napisz do nas :  biuro@dj3
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Sprawdź materiały : przebieg imprezy


FAQ | Dj & zespół Jazzy.

Skąd pomysł na połączenie usługi muzycznej zespołu i Dj’a na wesele?

W roku 2008, wprowadziliśmy możliwość skorzystania z usług łączonych Dj + zespół swing jazzowy. Taki mariaż daje możliwość obcowania z wyrafinowaną muzyką „na żywo” oraz muzyką odtwarzaną przez Dj’a. Muzyka zespołu Jazzy tworzy wspaniały nastrój na początkowym etapie imprezy – podczas składania życzeń i podczas posiłków. Zespół muzyczny Jazzy wspaniale sprawdza się także na późniejszym etapie imprezy. Dj i zespoł Jazzy, wzajemnie się dopełniają – jest to oferta dla każdej grupy wiekowej. Dla fanów stonowanej muzyki zespołu i dynamicznej muzyki mechanicznej Dj’a.

Jaki jest czas obsługi muzycznej wesela z udziałem zespołu i Dj’a?

Czas obsługi muzycznej, to 12 godzin, przy czym zespół gra maksymalnie 5 godzin, licząc od chwili rozpoczęcia imprezy. Po upływie tego czasu na imprezie pozostaje wyłącznie Dj.

W ciągu pierwszych pięciu godzin obsługi muzycznej zespół Jazzy, gra wymiennie z Dj’em. Najczęściej są to 2-3 sety (około 6 piosenek zespołu) i jeden set (2-3 piosenki) proponowane przez Dj’a.

Jak zarezerwować usługę Zespołu Jazzy na wesele z towarzyszącym Dj’em i jakich informacji potrzebujecie?

Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny ( biuro@dj3.pl lub +48 508 084 082 ) oraz podanie podstawowych informacji : Imię i nazwisko, data i miejsce imprezy.

Czy Wasze imprezy są prowadzone przez Dj’a i czy zapewniacie pełne zaplecze nagłośnieniowe i oświetleniowe?

Tak, nasze imprezy są prowadzone przez Dj’ów od chwili ich rozpoczęcia, aż do zakończenia. Oczywiście dajemy możliwość przeprowadzenia oczepin i zabaw, chyba, że Klienci sobie tego nie życzą.

Czy mogę mieć wpływ na repertuar?

Tak, nasza usługa jest spersonalizowana. Klienci mogą sobie wybrać ulubione piosenki przed imprezą. Oczywiście reagujemy na zamówienia Klientów i ich goście także na imprezie.

Jeśli interesuje Cię mniejsza forma muzyczna, zachęcamy, skorzystaj z naszej usługi Dj na wesele, solo

Jeśli masz dodatkowe pytania lub zainteresowała Cię nasza usługa, skontaktuj się :

email : biuro@dj3.pl

tk : +48 508 084 082