Dj & zespóŁ Jazzy na wesele

W ostatnich latach usługi łączące elegancję zespołu muzycznego z uniwersalnym repertuarem Dj’a, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyrafinowana muzyka zespołów takich jak Jazzy, uzupełniana przez Dj’a, to wspaniały mariaż klasycznego muzycznego piękna i dobrej zabawy.

Wyrafinowany zespół muzyczny na eleganckie wesele, gdzie trio jazzowe zapewnia ciepły background, a Dj wzbogaca imprezę o repertuar bardziej rozrywkowy. Jazzy + Dj, łączy aksamitne brzmienie tria jazzowego z uniwersalnym repertuarem Dj’skim. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały klimat elegancji i stylu przenikający się z tradycyjną dobrą zabawą, ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Jazzy proponuje repertuar jazzowy, swingowy ale i pop / rockowy w miękkich i matowych aranżacjach na wokal, puzon i piano. Przyjęcie weselne z ich towarzyszeniem nadaje szyku i elegancji. Dopełnieniem i uzupełnieniem ich stylu jest Dj, który nastawionym na bardziej typową zabawę może zaproponować każdą z ponad 10 000 bazy, piosenkę.

Zadzwoń lub napisz do nas. Wybierz „kontakt” w menu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skład : Śpiew – Magda, Puzon – Adam, Instrumenty klawiszowe – Janek Języki : polski, angielski, hiszpański Ulubiona muzyka : pop, rock, swing, jazz, klasyka Zaplecze techniczne : tak Dojazd : na terenie całej polski

Czas obsługi muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin, w tym zespół muzyczny zapewnia 5 godzin oprawy muzycznej wymiennie z Dj’em, po czym na imprezie pozostaje Dj, na kolejne 7 godzin. Jeśli masz pytania dotyczące usług łączonych, napisz do nas.

Repertuar zespołu Jazzy : zobacz

Kontakt :

Napisz do nas : trojkamuszkieterow@gmail.com
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Sprawdź materiały : przebieg imprezy