Dj + Zespół

Propozycja łączona, to możliwość dobrej zabawy z uniwersalnym i bardzo szerokim repertuarem Dj’a plus obcowanie z muzyką na żywo. Korzystaj z uroku wspaniałego brzmienia zespołów 3musketeers.pl i zrównoważonego repertuaru Dj’skiego. Życzymy dobrej zabawy!

Pomysł na muzyką na żywo + usługa Dj’ska został wprowadzony w życie w roku 2009. Zauważyliśmy, że na początku przyjęcia Goście zwykle są zainteresowani posiłkami, kawą, herbatą i rozmowami. W tym właśnie czasie proponujemy Wam muzykę spokojną, która jest bardziej backgroundem niż okolicznością do tańca. W tym czasie budujemy wyjątkowość przyjęcia – uwierzcie, że ta muzyka, ma taką moc.

Drugim powodem dla którego usługa łączona jest uzasadniona jest to, że właśnie na początku przyjęcia Goście będę tanecznie zainteresowani klasycznym repertuarem i standardami muzycznymi dla 3 pokoleń. I takie też są nasze propozycje repertuarowe.

Czas obsługi z udziałem zespołu muzycznego to 5 godzin licząc od chwili rozpoczęcia przyjęcia. Obsługa z udziałem zespołu muzycznego jest przerywana setami Dj’a – daje to możliwość dywersyfikacji, uniwersalnego charakteru gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Po zakończeniu usługi muzycznej z udziałem zespołu, na imprezie pozostaje Dj, który w części typowo tanecznej sprawdzi się lepiej.

 

Jazzy + Dj


Skład : 4 osoby – Magdalena (śpiew), Adam (puzon) i Marcin (piano) + Dj

Jazzy, to trzy osoby. Dwóch wyjątkowych muzyków (piano i puzon) oraz wokalistka obdarzona ciekawą barwą i wyjątkową charyzmą. Pozostawiamy Was z muzyką Jazzy.

Szybki kontakt

 

Big Band + Dj


Big Band, jest propozycją orkiestrową z sekcją dętą i rytmiczną. Prezentuje się wyjątkowo bogato i taka jest też ich muzyka. Posłuchajcie 11 osobowego zjawiska muzycznego jakim jest Big Band. Ta propozycja z Dj’em tworzy wyjątkowy klimat muzyczny i przy okazji bardzo okazale się prezentuje.

Szybki kontakt

 

Smooth + Dj


Skład : 4 osoby – Małgorzata – śpiew, Ania – kontrabas, Łukasz – Instrumenty klawiszowe, Dj. Wyrafinowana muzyka, która daje możliwość kontaktu z żywym wokalem, pianistą i ciepłym urokliwym brzmieniem kontrabasu. Jest to świetne uzupełnienie dla muzyki mechanicznej odtwarzanej przez Dj’a. Smooth jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Klientów, którzy szukają czegoś wyjątkowego w pierwszych 5 godzinach imprezy. Świetna propozycja sprawdzona na imprezach i przy okazji w dobrej cenie.

Szybki kontakt

 

Wynajmowałeś którąś z usług? Oceń nas!

Dj + Zespół
4.9 (97.84%) 37 głos[ów]

4 komentarze

 1. Marcin
  18 listopada 2017
  Reply

  Mieliśmy obawy, że będzie za sztywno ale usługa wyjątkowo zrównoważona – Dj z typowo taneczną muzą, a zespół dla starszych i do posłuchania. Dziękujemy Wam i będziemy polecać. Marcin Kantaruk, Villa Foksal Warszawa

 2. Ania Boronowicz
  13 listopada 2017
  Reply

  Grali u nas Jazzy z Panem Andrzejem. Przecudowna obsługa muzyczna i przy okazji ludzie wysokiej kultury osobistej. Super było.

  Ania i Łukasz
  Majątek Howieny

 3. Kasia
  8 lipca 2017
  Reply

  Spodziewaliśmy się profesjonalnej usługi za dość wysoką cenę ale to co zobaczyliśmy na miejscu przeszło nasze oczekiwania. Muzycznie Big Band z Dj’em Jankiem to majsersztyk. Dziękujemy – warto było

  Kasia Jagło
  08 lipca 2017 – Kraków

 4. Wed4you
  10 marca 2017
  Reply

  Super macie te zespoły. Aż chce się wyjść po raz 2gi za mąż 😉
  Agencja Ślubna Wed4you

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *