Dj & zespół Jazzowy

W ostatnich latach usługi łączące elegancję zespołu muzycznego z uniwersalnym repertuarem Dj’a, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyrafinowana muzyka zespołów takich jak Jazzy, czy Big Band, uzupełniana przez Dj’a, to wspaniały mariaż klasycznego muzycznego piękna i dobrej zabawy.

Czas obsługi muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin, w tym zespół muzyczny zapewnia 5 godzin oprawy muzycznej wymiennie z Dj’em, po czym na imprezie pozostaje Dj, na kolejne 7 godzin. Jeśli masz pytania dotyczące usług łączonych, napisz do nas.

Szybki kontakt : + 48 508 084 082


1. ZESPÓŁ JAZZY+DJ

Wyrafinowany zespół muzyczny na eleganckie wesele, gdzie trio jazzowe zapewnia ciepły background, a Dj wzbogaca imprezę o repertuar bardziej rozrywkowy. Jazzy + Dj, łączy aksamitne brzmienie tria jazzowego z uniwersalnym repertuarem Dj’skim. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały klimat elegancji i stylu przenikający się z tradycyjną dobrą zabawą, ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Jazzy proponuje repertuar jazzowy, swingowy ale i pop / rockowy w miękkich i matowych aranżacjach na wokal, puzon i piano. Przyjęcie weselne z ich towarzyszeniem nadaje szyku i elegancji. Dopełnieniem i uzupełnieniem ich stylu jest Dj, który nastawionym na bardziej typową zabawę może zaproponować każdą z ponad 10 000 bazy, piosenkę.

Zadzwoń lub napisz do nas. Wybierz „kontakt” w menu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skład : Śpiew – Magda, Puzon – Adam, Instrumenty klawiszowe – Janek
Języki : polski, angielski, hiszpański
Ulubiona muzyka : pop, rock, swing, jazz, klasyka
Zaplecze techniczne : tak
Dojazd : na terenie całej polski

Repertuar : zobacz

Kontakt :

Napisz do nas : trojkamuszkieterow@gmail.com
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Sprawdź materiały : przebieg imprezy, podstawowy repertuar itp…

 


2. ZESPÓŁ BIG BAND+DJ

Najlepszy, bezkompromisowy, ponadczasowy… Zespół na wesele? Nie, to coś więcej!

Bezkompromisowa propozycja na przyjęcie weselne z tzw “pompą” ale najwyższej próby. Kilkunastoosobowy skład zapewnia brzmienie orkiestrowe w stylu amerykańskich składów z lat 40 i 50 ubiegłego stulecia. W repertuarze Big Bandu usłyszymy swing, evergreeny, największe przeboje muzyki pop, rock oraz standardy latyno amerykańskie i jazzowe.

Już na sam widok tego dużego zespołu orkiestrowego wszyscy wiedzą, że będą mieli do czynienia z czymś wyjątkowym. Ta propozycja wymyka się tradycyjnemu rozumieniu oprawy muzycznej przyjęcia weselnego.

Po krótkiej chwili przekonasz się, że muzyka na żywo jest siłą nie do przecenienia. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach. Świetne wokale, sekcja dęta, pulsujący bas i idealnie brzmiące gitary pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestniczących w zabawie.

Big Bandowi towarzyszy Dj łączący wyczucie konferansjerskie i świetnie dobraną muzykę dla Twojej satysfakcji. Baw się jak nigdy dotąd w tym zacnym towarzystwie. Do nagłośnienia używamy zestawów Peavey, mikrofonów Shure i delikatnego ale nadającego dynamiki oświetlenia statycznego i ruchomego Eurolite.

Skład : 11 osób

Justyna – wokal, Adam – trąbka, Marek – trąbka, Sebastian – puzon, Jacek – saksofon altowy, Jarek – saksofon altowy, Krzysztof – saksofon tenorowy, Łukasz – perkusja, Tomek – piano, Henryk – gitara basowa,
Dj – Dowolny z naszej oferty

Języki : polski, angielski, hiszpański
Ulubiona muzyka : jazz, swing, latyno, pop
Zaplecze techniczne : tak
Dojazd : na terenie całej polski

Repertuar : zobacz

Kontakt :

Napisz do nas : trojkamuszkieterow@gmail.com
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Sprawdź materiały : przebieg imprezy, podstawowy repertuar itp…

 

 

Graliśmy u Ciebie? Oceń nas

Dj & zespół Jazzowy
4.8 (95.69%) 65 głos[ów]