Dj & zespóŁ Jazzy na wesele

W ostatnich latach usługi łączące elegancję zespołu muzycznego z uniwersalnym repertuarem Dj’a, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyrafinowana muzyka zespołów takich jak Jazzy, uzupełniana przez Dj’a, to wspaniały mariaż klasycznego muzycznego piękna i dobrej zabawy.

Wyrafinowany zespół muzyczny na eleganckie wesele, gdzie trio jazzowe zapewnia ciepły background, a Dj wzbogaca imprezę o repertuar bardziej rozrywkowy. Jazzy + Dj, łączy aksamitne brzmienie tria jazzowego z uniwersalnym repertuarem Dj’skim. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały klimat elegancji i stylu przenikający się z tradycyjną dobrą zabawą, ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Jazzy proponuje repertuar jazzowy, swingowy ale i pop / rockowy w miękkich i matowych aranżacjach na wokal, puzon i piano. Przyjęcie weselne z ich towarzyszeniem nadaje szyku i elegancji. Dopełnieniem i uzupełnieniem ich stylu jest Dj, który nastawionym na bardziej typową zabawę może zaproponować każdą z ponad 10 000 bazy, piosenkę.

Zadzwoń lub napisz do nas. Wybierz „kontakt” w menu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skład : Śpiew – Magda, Puzon – Adam, Instrumenty klawiszowe – Janek Języki : polski, angielski, hiszpański Ulubiona muzyka : pop, rock, swing, jazz, klasyka Zaplecze techniczne : tak Dojazd : na terenie całej polski

Czas obsługi muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin, w tym zespół muzyczny zapewnia 5 godzin oprawy muzycznej wymiennie z Dj’em, po czym na imprezie pozostaje Dj, na kolejne 7 godzin. Jeśli masz pytania dotyczące usług łączonych, napisz do nas.

Repertuar zespołu Jazzy : zobacz

Kontakt :

Napisz do nas :  biuro@dj3
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Sprawdź materiały : przebieg imprezy


FAQ | Pytania i odpowiedzi związane z rezerwacją i obsługą muzyczną Dj & zespół Jazzy.

Skąd pomysł na połączenie usługi muzycznej zespołu i Dj’a na wesele?

Począwszy od roku 2008, wprowadziliśmy możliwość skorzystania z usług łączonych aby zaproponować naszym Klientom nie tylko standardową usługę Dj’a na wesele, ale także formę pośrednią w postaci zespołu swing jazzowego. Taki mariaż daje możliwość obcowania z najciekawszą muzyką na żywo, tworząc odpowiedni nastrój na początkowym etapie imprezy. Świetnie sprawdza się podczas składania życzeń Państwu Młodym przez zaproszonych Gości oraz podczas posiłków. Zespół muzyczny Jazzy wspaniale sprawdza się także na etapie pierwszych godzin przyjęcia weselnego, zapewniając wyrafinowany nastrój grając wymiennie z Dj’em. Łączenie muzyki zespołu i Dj’a, daje pełną, ciekawą i klimatyczną formę i dopełnia się wzajemnie.

Jaki jest czas obsługi muzycznej wesela z udziałem zespołu i Dj’a?

Czas obsługi muzycznej, to 12 godzin, przy czym zespół gra maksymalnie 5 godzin, licząc od chwili rozpoczęcia imprezy. Po upływie tego czasu na imprezie pozostaje już wyłącznie Dj.

W ciągu pierwszych pięciu godzin obsługi muzycznej zespół Jazzy, gra wymiennie z Dj’em. Najczęściej są to 2-3 sety ( około 6 piosenek zespołu) i jeden set (2-3 piosenki) proponowane przez Dj’a.

Jak zarezerwować usługę Zespołu Jazzy na wesele z towarzyszącym Dj’em i jakich informacji potrzebujecie?

Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny ( biuro@dj3.pl lub +48 508 084 082 ) oraz podanie następujących informacji : Imię i nazwisko, data i miejsce imprezy.

Czy Wasze imprezy są prowadzone przez Dj’a i czy zapewniacie pełne zaplecze nagłośnieniowe i oświetleniowe?

Tak, nasze imprezy są prowadzone przez Dj’ów od chwili ich rozpoczęcia aż do zakończenia z możliwością przeprowadzenia oczepin i zabaw, chyba, że Klienci sobie tego nie życzą.

Czy mogę mieć wpływ na repertuar?

Tak, nasza usługa jest spersonalizowana. Klienci mogą sobie wybrać ulubione piosenki. Jest to dla nas także forma „wyczucia stylu”, który jest bliski zamawiającym.

Jeśli interesuje Cię mniejsza forma muzyczna, zachęcamy, skorzystaj z naszej usługi Dj na wesele, solo

Jeśli masz dodatkowe pytania lub zainteresowała Cię nasza usługa, skontaktuj się :

email : biuro@dj3.pl

tk : +48 508 084 082