Dj na wesele

Wybierz jednego z nas na swoją imprezę. Oferujemy spersonalizowaną usługę muzyczną dla każdego! Od muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, aż po jazz! Wszystko czego sobie życzysz w najlepszym wydaniu.

Każdy z nas oferuje kompleksową usługę Dj’ską, prowadzi imprezę, zapewnia nagłośnienie i oświetlenie!

Zostań z nami!

1. DJ JANEK

Janek, jest Dj’em wokalistą i muzykiem. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie. Pracował kilka lat jako aktor w jednym z krakowskich teatrów. Jest osobą komunikatywną i świetnie rozpoznającą gusta muzyczne osób, dla których realizuje usługi. To fan rocka i muzyki, która niesie emocje. Janek prowadzi imprezę nie narzucając się agresywną konferansjerką. Idealny człowiek na wesele w dobrym guście.

Duża wrażliwość, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że błyskawicznie znajduje bardzo dobry kontakt z ludźmi. Oprócz projektów związanych z muzyką rockową, poświęca wiele czasu rozwijaniu swojej pasji – jest pianistą i autorem muzyki. Zorganizuj z nim udaną zabawę taneczną w dobrym stylu. Ciesz się, przyjaznym prowadzeniem przyjęcia weselnego. Zapraszamy do wspólnej zabawy z Jankiem.

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : biuro@dj3.pl
Zadzwoń : + 48 508 084 082

2. DJ KONRAD

Konrad, oprócz Dj’ki zajmuje się układaniem muzyki i jest perkusistą. Świetnie porusza się w repertuarze muzycznym dla każdego. Lubi grać i jest lubiany, nie tworząc dystansu jako konferansjer.

Na imprezach weselnych i koncertach bardzo dobrze nawiązuje kontakt z uczestniczącymi w zabawie. Jest gotowy na każde zamówienie od disco polo, aż po rocka, którego jest fanem. Spotkaj się z nami!

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : biuro@dj3
Zadzwoń : + 48 508 084 082

FAQ – Pytania i odpowiedzi związane z usługą Dj’a na wesele 3Musketeers.pl

Ile trwa usługa muzyczna wesela ?

Usługa oprawy muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin licząc od chwili jego rozpoczęcia.

Jak często są przerwy w obsłudze muzycznej na weselu?

Nasza usługa zapewnia ciągłość muzyczną przez 12 godzin. Jedynie na czas posiłków zapewniamy muzykę spokojniejszą, w tle.

Czy mogę sobie wybrać mój ulubiony repertuar i czy zostanie on uwzględniony w czasie realizacji obsługi muzycznej wesela?

Tak, przed realizacją usługi prosimy naszych Klientów, aby przesłali tytuły swoich ulubionych piosenek. Jest to dla nas także wskazówka, w jakiej stylistyce muzycznej się poruszać.

Czy imprezy są prowadzone przez Dj’ów? Czy zapewniacie konferansjerkę?

Każda z naszych imprez jest prowadzona przez Dj’a, od chwili wejścia do lokalu, aż po zakończenie przyjęcia. W ramach prowadzenia imprezy na życzenie Klientów mogą zostać przeprowadzone krótkie oczepiny i zabawy.

Czy w ramach usługi Dj’a na wesele zapewniane jest zaplecze techniczne – nagłośnienie i oświetlenie imprezy?

Tak, zapewniamy pełne zaplecze techniczne – oświetlenie i nagłośnienie imprezy weselnej

Co jest Wam potrzebne aby przeprowadzić usługę muzyczną?

Potrzebujemy stałego dostępu do zasilania (standardowe gniazdko elektryczne) oraz minimalnie 2×3 metry w lokalu na rozstawienie nagłośnienia i oświetlenia.

Czy mogę wcześniej spotkać się z Dj’em, który będzie prowadził moją imprezę weselną?

Tak, oczywiście. Jeśli Klienci wyrażają chęć spotkania się na etapie zamawiania usługi, jest to możliwe po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym biuro@dj3.pl , tk +48 508 084 082

Jakich formalności należy dopełnić aby zarezerwować usługę Dj’a na wesele?

Aby zarezerwować usługę muzyczną z udziałem Dj’a, należy podpisać prosty druk zamówienia usługi, oraz zadatkować usługę muzyczną. Rezerwacji można dokonać zdalnie lub na spotkaniu bezpośrednim.

Jakie informacje muszę podać, aby zarezerwować usługę?

Aby dokonać rezerwacji Dj’a, należy podać : Imię i nazwisko zamawiającego, datę imprezy weselnej oraz dokładny adres lokalu w którym ma być przeprowadzona usługa muzyczna. Dane dotyczące godziny rozpoczęcia imprezy weselnej oraz listę ulubionych utworów wraz z piosenką „na pierwszy taniec” najlepiej podać nam bezpośrednio przed imprezą. Standardowo w przypadku każdego zamówienia kontaktujemy się z Klientami w poniedziałek poprzedzający imprezę weselną, aby zebrać i potwierdzić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia usługi.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty dotyczące obsługi muzycznej wesela, które muszę ponieść?

Oprócz standardowej opłaty za usługę muzyczną z udziałem Dj’a nie ma dodatkowych ukrytych opłat. Jedyna sytuacja związana z podwyższoną opłata dotyczy zwrotu kosztów dojazdu, jeśli miejsce imprezy oddalone jest o więcej niż 30 km od Krakowa. Istnieje możliwość dojazdu Dj’a w dowolne miejsce w Polsce.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego biuro@dj3.pl , tk +48 508 084 082

Dziękujemy! 3musketeers.pl