Dj na wesele

Wybierz jednego z nas na swoją imprezę. Oferujemy spersonalizowaną usługę muzyczną dla każdego! Od muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, aż po jazz! Wszystko czego sobie życzysz w najlepszym wydaniu.

Każdy z nas oferuje kompleksową usługę Dj’ską, prowadzi imprezę, zapewnia nagłośnienie i oświetlenie!

Zostań z nami!

1. DJ JANEK

Janek, jest Dj’em wokalistą i muzykiem. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie. Pracował kilka lat jako aktor w jednym z krakowskich teatrów. Jest osobą komunikatywną i świetnie rozpoznającą gusta muzyczne osób, dla których realizuje usługi. To fan rocka i muzyki, która niesie emocje. Janek prowadzi imprezę nie narzucając się agresywną konferansjerką. Idealny człowiek na wesele w dobrym guście.

Duża wrażliwość, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że błyskawicznie znajduje bardzo dobry kontakt z ludźmi. Oprócz projektów związanych z muzyką rockową, poświęca wiele czasu rozwijaniu swojej pasji – jest pianistą i autorem muzyki. Zorganizuj z nim udaną zabawę taneczną w dobrym stylu. Ciesz się, przyjaznym prowadzeniem przyjęcia weselnego. Zapraszamy do wspólnej zabawy z Jankiem.

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : biuro@dj3.pl
Zadzwoń : + 48 508 084 082

 

2. DJ KONRAD

Konrad, oprócz Dj’ki zajmuje się układaniem muzyki i jest perkusistą. Świetnie porusza się w repertuarze muzycznym dla każdego. Lubi grać i jest lubiany, nie tworząc dystansu jako konferansjer.

Na imprezach weselnych i koncertach bardzo dobrze nawiązuje kontakt z uczestniczącymi w zabawie. Jest gotowy na każde zamówienie od disco polo, aż po rocka, którego jest fanem. Spotkaj się z nami!

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : biuro@dj3
Zadzwoń : + 48 508 084 082

FAQ – Dj’a na wesele – 3Musketeers.pl

Ile trwa usługa muzyczna wesela ?

Usługa oprawy muzycznej przyjęcia weselnego, to 12 godzin licząc od chwili jego rozpoczęcia.

Jak często są przerwy w obsłudze muzycznej na weselu?

Nasza usługa zapewnia ciągłość muzyczną przez 12 godzin. Jedynie na czas posiłków zapewniamy muzykę spokojniejszą, w tle.

Czy mogę sobie wybrać mój ulubiony repertuar i czy zostanie on uwzględniony w czasie realizacji obsługi muzycznej wesela?

Tak, przed realizacją usługi prosimy naszych Klientów, aby przesłali tytuły swoich ulubionych piosenek. Jest to dla nas także wskazówka, w jakiej stylistyce muzycznej się poruszać.

Czy imprezy są prowadzone przez Dj’ów? Czy zapewniacie konferansjerkę?

Każda z naszych imprez jest prowadzona przez Dj’a, od chwili wejścia do lokalu, aż po zakończenie przyjęcia. W ramach prowadzenia imprezy na życzenie Klientów mogą zostać przeprowadzone krótkie oczepiny i zabawy.

Czy w ramach usługi Dj’a na wesele zapewniane jest zaplecze techniczne – nagłośnienie i oświetlenie imprezy?

Tak, zapewniamy pełne zaplecze techniczne – oświetlenie i nagłośnienie imprezy weselnej

Co jest Wam potrzebne aby przeprowadzić usługę muzyczną?

Potrzebujemy stałego dostępu do zasilania (standardowe gniazdko elektryczne) oraz minimalnie 2×3 metry w lokalu na rozstawienie nagłośnienia i oświetlenia.

Czy mogę wcześniej spotkać się z Dj’em, który będzie prowadził moją imprezę weselną?

Tak, oczywiście. Jeśli Klienci wyrażają chęć spotkania się na etapie zamawiania usługi, jest to możliwe po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym biuro@dj3.pl , tk +48 508 084 082

Jakich formalności należy dopełnić aby zarezerwować usługę Dj’a na wesele?

Aby zarezerwować usługę muzyczną z udziałem Dj’a, należy podpisać prosty druk zamówienia i zadatkować usługę muzyczną. Rezerwacji można dokonać zdalnie lub na spotkaniu bezpośrednim.

Jakie informacje muszę podać, aby zarezerwować usługę?

Aby dokonać rezerwacji Dj’a, należy podać : Imię i nazwisko zamawiającego, datę imprezy weselnej oraz dokładny adres lokalu w którym ma być przeprowadzona usługa muzyczna. Dane dotyczące godziny rozpoczęcia imprezy weselnej oraz listę ulubionych utworów wraz z piosenką „na pierwszy taniec”, najlepiej podać nam bezpośrednio przed imprezą. Standardowo w przypadku każdego zamówienia kontaktujemy się z Klientami w poniedziałek poprzedzający imprezę weselną, aby potwierdzić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia usługi.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty dotyczące obsługi muzycznej wesela, które muszę ponieść?

Oprócz standardowej opłaty za usługę muzyczną z udziałem Dj’a nie ma dodatkowych ukrytych opłat. Jedyna sytuacja związana z podwyższoną opłata dotyczy kosztów dojazdu, jeśli miejsce imprezy, oddalone jest o więcej niż 30 km od Krakowa. Istnieje możliwość dojazdu Dj’a w dowolne miejsce w Polsce.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego biuro@dj3.pl , tk +48 508 084 082

Dziękujemy! 3musketeers.pl