Zamów Dj’a na wesele

Wybierz jednego z nas na swoją imprezę. Oferujemy spersonalizowaną usługę muzyczną dla każdego! Od muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, aż po jazz! Wszystko czego sobie życzysz w najlepszym wydaniu.

Każdy z nas oferuje kompleksową usługę Dj’ską, prowadzi imprezę, zapewniając nagłośnienie i oświetlenie!

Zostań z nami!

1. DJ JANEK

Janek, jest Dj’em wokalistą i muzykiem. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie. Pracował kilka lat jako aktor w jednym z krakowskich teatrów. Jest osobą komunikatywną i świetnie rozpoznającą gusta muzyczne osób, dla których realizuje usługi. To fan rocka i muzyki, która niesie emocje. Janek prowadzi imprezę nie narzucając się agresywną konferansjerką. Idealny człowiek na wesele w dobrym guście.

Duża wrażliwość, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że błyskawicznie znajduje bardzo dobry kontakt z ludźmi. Oprócz projektów związanych z muzyką rockową, poświęca wiele czasu rozwijaniu swojej pasji – jest pianistą i autorem muzyki. Zorganizuj z nim udaną zabawę taneczną w dobrym stylu. Ciesz się, przyjaznym prowadzeniem przyjęcia weselnego. Zapraszamy do wspólnej zabawy z Jankiem.

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : trojkamuszkieterow@gmail.com
Zadzwoń : + 48 508 084 082

2. DJ KONRAD

Konrad, oprócz Dj’ki zajmuje się układaniem muzyki i jest perkusistą. Świetnie porusza się w repertuarze muzycznym dla każdego. Lubi grać i jest lubiany, nie tworząc dystansu jako konferansjer.

Na imprezach weselnych i koncertach bardzo dobrze nawiązuje kontakt z uczestniczącymi w zabawie. Jest gotowy na każde zamówienie od disco polo, aż po rocka, którego jest fanem. Spotkaj się z nami!

Sprawdź materiały : przebieg imprezy

Kontakt :

Napisz do nas : trojkamuszkieterow@gmail.com
Zadzwoń : + 48 508 084 082

Informacje dodatkowe – zobacz