Informacje dodatkowe

Repertuar dj’a / zespołu muzycznego

Nasze propozycje, bez względu na to czy wybierzesz usługę łączoną (zespół & dj), czy dj’a na wesele, solo będą zoptymalizowane repertuarowo. Doświadczenie zdobyte na bardzo wielu imprezach, pozwoli nam dopasować się do potrzeb muzycznych Twoich i gości uczestniczących w przyjęciu weselnym. 

Oprócz tego, przed imprezą, oprócz piosenki „na pierwszy taniec”, prosimy naszych Klientów o krótką listę ulubionych piosenek. Są one wplatane w repertuar, tworzony na bieżąco przez dj’a podczas przyjęcia.

Zobacz także, najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów wynajmujących propozycję Dj na wesele. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy Cię do kontaktu.

Prowadzenie imprezy

Oferujemy zrozumiałe, przyjazne prowadzenie imprezy. Tak samo jak Ty, nie lubimy pretensjonalnych, nadpobudliwych wodzirejów. Firma 3musketeers.pl, rozpoczęła działalność, bo wiedzieliśmy, jak trudno jest znaleźć odpowiednią osobę, która ma nie tylko wyczucie repertuarowe, ale również konferansjerskie i przy okazji jest przyjaznym, miłym człowiekiem. 

Teren działania

Obsługujemy imprezy w całej Polsce. Przeważającą ilość zamówień mamy w Krakowie – ale w każdym sezonie zapraszają nas do siebie, Klienci z Warszawy, Wrocławia.

Sprzęt i stanowisko Dj’skie 

Zwracamy uwagę na to, aby nasze stanowiska nie narzucały się i nie były centralnym punktem w salach w których przeprowadzamy obsługę muzyczną. „Korzystamy z profesjonalnego sprzętu muzycznego ale nigdy nie epatujemy nim…” 

Nasz sprzęt

  • Nagłośnienie : Kolumny głośnikowe Peavey lub Mackie o mocy 400 W 
  • Światła białe i kolorowe na statywie w kształcie litery „T” (nie używamy stroboskopów i typowego oświetlenia klubowego)
  • Mikrofony przewodowe i bezprzewodowe
  • Sterowniki djskie Numark w kolorze białym
  • Laptopy
  • Stół Dj’ski

Przebieg przyjęcia weselnego (Pobierz)

Przygotowaliśmy krótką agendę związaną z przebiegiem przyjęcia weselnego. Może ona być dopasowana do Twoich potrzeb jeśli uważasz, że Twoja impreza powinna być zorganizowana inaczej.

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!