Tłumacze

Dj na wesele z językiem hiszpańskim? Zostań z nami!

Rozumiemy, że usługa konferansjerska musi obejmować możliwość kontaktu na imprezie dwujęzycznej. Nasi Dj’e zajmują się konferansjerką w języku polskim oraz miksowaniem muzyki – w tym jesteśmy dobrzy! Komunikacją z gośćmi zajmują się dla Was wyselekcjonowani tłumacze, młodzi ludzie, którzy robią to dobrze – dla naszej wspólnej satysfakcji. Wybierz tłumacza, który jest Ci potrzebny.

Mamy propozycję Tłumaczy na wesele z językiem hiszpańskim, językiem angielskim

„Chcieliśmy najbardziej sprawnych Dj’ów ale także profesjonalnie mówiących w języku obcym. W związku z tym, że to idzie rzadko w parze, zdecydowaliśmy się na dwie osoby, które są profesjonalne w swoim fachu.”


Tłumacz na wesele polsko hiszpańskieAgnieszka – lektor języka hiszpańskiego pracujący dla kilku szkół językowych. Zna od podszewki bogactwo kulturalne Hiszpanii, mając rodzinę w tym kraju – to pomogło jej zdać maturę z języka hiszpańskiego oraz egzamin DELE. Jeszcze na studiach rozpoczyna pracę korepetytora, wypracowując na przestrzenie dziesięciu lat własny sposób nauczania.

Agnieszka dla Klientów naszej firmy pracuje od kilku sezonów współpracując z Dj’ami oraz zespołami muzycznymi. Jeśli chcesz profesjonalnej obsługi Dj’skiej i równocześnie obsługi muzyczno – konferansjerskiej na przyjęcie polsko hiszpańskie, nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca.

Tłumacze
4.9 (98.26%) 23 głos[ów]

4 komentarze

  1. Michał
    2 sierpnia 2017

    Jeszcze raz dziękujemy za obsługę naszego wesela w Hotelu Starym w Krakowie. Wszystko przebiegło sprawnie i na poziomie. Powodzenia w Waszej pracy!

    Michał

Dodaj komentarz