Czy wypada jeść pizzę rękami? Najlepsza pizza w Fordonie czeka!

Z pewnością gdziekolwiek jesz pizzę, to starasz się przestrzegać zasad savoir vivre. Jeśli zastanawiasz się czy wypada jeść pizzę rękami – przeczytaj koniecznie!

Jak należy jeść pizzę?

Jeśli masz ochotę na smaczny i szybki posiłek – zawsze dobrą propozycją zjedzenie pizzy. Niezależnie od tego czy jesz ją w domu czy lokalu, chcesz zrobić to prawidłowo. Decydując się na konsumpcję przy stoliku, otrzymasz sztućce. Jednak wcale nie musisz ich użyć. Wiedz, że jedzenie pizzy bez noża i widelca nie jest w złym guście.

Okazuje się, że według Neapolitańczyków i wszystkich Włochów pizzę je się rękami, bo taka właśnie jest włoska tradycja. Zdaniem szefów kuchni, tylko jedzenie pizzy w ten sposób dostarcza maksymalnego zadowolenia z posiłku. Dlatego niezależnie od tego czy jesz pizzę w domu czy w lokalu – wiedz, że nóż służy jedynie do pocięcia pizzy na kawałki, zaraz po wyjęciu jej z piekarnika.

Oczywiście, jeśli jedzenie sztućcami masz w nawyku albo po prostu nie lubisz brudzić sobie rąk, jedzenie pizzy nożem i widelcem nie będzie żadnym błędem. Wiele osób tak robi i nie jest w stanie zmienić swoich przyzwyczajeń.

Gdzie na pizzę? Szukasz pizzerii w Fordonie?

Polacy zakochali się w okrągłym drożdżowym cieście z różnymi dodatkami. Jemy pizzę z okazji i bez okazji, a pizzeria uchodzi za idealne miejsce randek oraz spotkań towarzyskich. Pizzę lubią dzieci i dorośli. Można kupić ją niemal wszędzie. Jednak, jeśli szukasz wyjątkowo dobrej pizzerii – pamiętaj, o tym, że Fordon pizzeria to: https://pizzeria-twojesmaki.pl/lokalizacje/fordon. Jest magicznym miejscem o kilku lokalizacjach. Najlepsza pizzeria w dzielnicy Fordon posiada smaki tradycyjne i nietypowe, a także atrakcyjne promocje oraz pizzę na telefon. Atrakcyjne promocje są atutami tego miejsca. Odbierając zamówienie osobiście otrzymasz 50% rabatu. W ofercie znajdziesz też duży wybór pysznych vege pizzy i sosów. Rekomendowana Fordon pizeeria to moc pyszności w umiarkowanych cenach.

Jedz pizzę tak jak lubisz i przenieś się myślami do klimatycznych zakątków Włoch!

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *