Grzywka na boki

Zmiana ułożenia grzywki to idealny sposób na mała metamorfozę. Ułożenie grzywki na boki to świetna sztuczka, aby podkreślić swoją urodę. Dodatkowo jest to sprytne rozwiązanie na podkreślenie kształtu swojej twarzy bez większej ingerencji w to. Oto kilka wskazówek co należy rozważyć podczas robienia grzywki na boki.

Grzywka na boki a kształt twarzy

Krzywka na boki pasuje do każdego kształtu twarzy. Najlepiej jednak wygląda do okrągłej, ponieważ wtedy optycznie ją wydłuża i wyszczupla. Natomiast do owalnego kształtu sprawdzi się każdy rodzaj grzywki. Tutaj będzie pasować zarówno grzywka na boki, prosta, krótka, a także długa. W przypadku kwadratowego kształtu dobrze sprawdzi się delikatna grzywka, która będzie podkreślać nasze rysy. Kiedy mamy trójkątne rysy twarzy dobrze nam będzie w każdym rodzaju grzywki. Takie fryzury dobrze komponują się z rysami twarzy, ponieważ przesłaniają czoło, które zazwyczaj jest bardzo uwidocznione.

Sposoby na modelowanie grzywki na boki

Grzywka na boki jest jednym z najpopularniejszych stylizacji. Nie jest ona wymagająca i jest idealna dla osób, które mają mało czasu na jej układanie. Kiedy jednak chcemy, aby prezentowała się ona inaczej lub wyglądała na zadbana, możemy ją wystylizować. Będzie nam do tego potrzebna okrągła szczotka i lakier do włosów. Wystarczy tylko zaczesać grzywkę i spryskać lakierem. Jeżeli nie mamy takiego rodzaju szczotki możemy użyć prostownicy lub wałków do włosów.

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *