Paznokcie na lato

Nadeszło lato. Jest to idealny czas na zmiany, ponieważ cieszymy się na cieplejsze dni, mamy mniej zmartwień i pragniemy wrażeń. Nie bój się odrzucić ciemne kolory z zimowych dni i postaw na żywsze, cieplejsze barwy na swoich paznokciach. Nie bój się szaleć, zarówno z kolorem, jak i wzorkami.

Minimalistyczne paznokcie na lato

Minimalizm króluje wszędzie. Możemy go dostrzec w wystrojach wnętrz, naszej garderobie, a także w pomysłach na stylizację paznokci na lato. Minimalistyczne zdobienia na paznokciach, nie tylko wyglądają estetycznie i przekłuwają uwagę, ale są też bardzo łatwe do wykonania. Wystarczy tylko zrobić kilka kropek na paznokciu i uformować je w małego kwiatuszka. Możemy również postawić na figury geometryczne lub użyć naklejek na paznokcie. Paznokcie nie muszą być krzykliwe, aby wyglądały ładnie.

Fale na paznokciach

Fale i zawiłe kształty możemy dostrzec teraz wszędzie. Coraz więcej widnieje ich na koszulach i spodniach. Możesz powielić ten popularny trend, stylizując w ten sposób swoje paznokcie. Możesz użyć kilku różnych kolorów lub jednego, zrobić symetryczne lub asymetryczne linie. Innym pomysłem jest pomalowanie tylko połowy paznokcia, który dzielić będzie falista linia. Pomysłów na ten trend jest bardzo dużo. Nie jest on nudny i sprawi, że nasze paznokcie nie będą wyglądać banalnie, tylko ciekawie.

Kolorowe paznokcie

Kolory zawsze będą w modzie. Jeżeli obawiasz się o swoje umiejętności jest na to prosty sposób, aby twoja paznokcie wyglądały ciekawie w lato. Wybierz pięć lub dziesięć kolorów i pomaluj każdy paznokieć na inny. Wyglądać to będzie nietuzinkowo i na pewno ci się spodoba. Do tego jest łatwe w wykonaniu i nie wymaga specjalnych zdolności.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *